Producent nadwozi – zabudowy samochodów – dostawczych, ciężarowych i busów

Zabudowy produkcji Alucar posiadają certyfikaty, które pozwalają na ich kontakt z żywnością. Każda nasza realizacja zgodna jest z restrykcyjnymi wymogami importerów. Alucar specjalizuje się w produkcji nadwozi samochodowych. Oferujemy między innymi: zabudowy chłodnicze, skrzyniowe, kontenerowe, izotermy, wywrotki i lawety.

Wieloletnia praktyka oraz wiedza i głęboka specjalizacja pozwalają nam na projektowanie komfortowych, trwałych i funkcjonalnych zabudów dla busa, samochodów dostawczych i innych pojazdów użytkowych. Gwarantujemy terminową realizację projektów i wysoką jakość gotowych produktów.

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o osobach poszukujących doświadczonego producenta nadwozi do samochodów dostawczych i ciężarowych. Mamy doświadczenie w budowie nadwozi dla aut marek: Mercedes,  IVECO, Volkswagen, Volvo, Renault, Fiat, Peugeot,  Nissan, Mitshubishi,  Hyundai i wielu innych. Marka Twojego pojazdu nie ma znaczenia – każdy projekt wykonany jest z myślą o Twoich potrzebach oraz długotrwałym i wygodnym użytkowaniu.

Zabudowy chłodnicze

Chłodnia Izoterma - Standardy dotyczące transportu chłodniczego stawiają przed przewoźnikami wymóg stosowania odpowiednich pojazdów. Nasze zabudowy doskonale spełniają najbardziej wymagające normy. Chłodnie i izotermy na busa oraz samochody ciężarowe.

Zabudowy kontenerowe

Kontaner Furgon - Zabudowa przeznaczona do przewożenia cięższych i wymagających ładunków. Odporna i solidna, sprosta najtrudniejszym zadaniom. Wykonujemy zabudowy do samochodów dostawczych i ciężarowych.

Zabudowa platforma / laweta

Zabudowy samochodów dostawczych i ciężarowych. Konstrukcja trwała na lata - rama pośrednia wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości − cynkowana ogniowo, lub wykonana w całości z profili aluminiowych.

Zabudowy skrzyniowe / plandeka

Skrzynia Plandeka, Kurtyna - Zabudowy skrzyniowe posiadają podłogę z płyty antypoślizgowej o grubości dostosowanej do ładowności pojazdu, co za każdym razem zapewnia bezpieczny transport.

Zabudowy skrzyniowe - otwarte

Zabudowy samochodów ciężarowych i dostawczych - rama pośrednia wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości, cynkowana ogniowo. Podłoga z płyty wodoodpornej antypoślizgowej.

Zabudowa - wywrotka DMC 3,5t 12t

Zabudowy dla busów i samochodów ciężarowych - wywrotki o ładowności 3,5t oraz 12t. Skrzynia z wywrotem na jedną, dwie, lub trzy strony.