demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-103-Path-979
demo-attachment-104-Path-980
SYMULATORY DACHOWANIA TIR
Pierwszy
w Polsce

Zbudowaliśmy pierwszy w Polsce symulator dachowania TIR o konstrukcji na bazie kabiny z Renault Magnum. Nadwozie można obrócić o pełne 360 stopni podobnie jak w symulatorach opartych na autach osobowych. Dzięki wysokiej kabinie i odległości od sufitu w momencie swobodnego zwisu doświadczenie symulacji budzi niezapomniane emocje.
Jedyny symulator skierowany głównie dla przyszłych zawodowych kierowców ciężarówek, który w kontrolowanych warunkach pozwoli doświadczyć skuteczność pasów. Wbudowany symulator czasu reakcji podpięty do pedałów w kabinie zmierzy szybkość i prawidłowość hamowania oraz poda drogę do całkowitego zatrzymania na różnych powierzchniach.

demo-attachment-101-Ellipse-20
demo-attachment-103-Path-979
SYMULATORY DACHOWANIA
Ważne zalety

Najwyższe bezpieczeństwo

Przycisk natychmiastowego zatrzymania. Wbudowana bateria (opcja) lub ręczna metoda obrócenia kabiny do pozycji startowej. 

Prędkość i łatwa obsługa

Nasze symulatory mogą obracać się szybciej niż wiele konkurencyjnych rozwiązań. Dostępne 3 tryby prędkości oraz zmiana kierunku obrotu.

Spełnia standardy CE

Testowany pod kątem wyładowań elektrycznych, zasilanie na prąd trójfazowy lub jednofazowy.

demo-attachment-114-Ellipse-2
demo-attachment-117-Path-18
demo-attachment-118-Path-19
demo-attachment-119-Path-948
demo-attachment-115-Group-11

Symulator dachowania samochodem ciężarowym

Wejście do kabiny odbywa się za pomocą dodatkowych schodów z poręczą. Osadzone są na blokowanych kołach, dzięki czemu można szybko i bezpiecznie podstawiać je i odstawiać od symulatora. Symulator osadzony na przyczepie 2 osiowej umożliwiający łatwy transport. Zasilanie bazowe 230V z falownikiem pozwalającym na zastosowanie modułu sterującego. Przejściówka na prąd trójfazowy.

Deklaracja CE spełniająca normy maszynowe. Badania przeciwporażeniowe dają pewność bezpieczeństwie użytkowania. Awaryjny stop gwarantuje natychmiastowe zatrzymanie urządzenia.

Odtwórz wideo