demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-103-Path-979
demo-attachment-104-Path-980
SYMULATORY DACHOWANIA
Doświadcz
na własnym ciele

Zakręt, wyprzedzanie, śliska nawierzchnia, dachowanie – często słyszymy te słowa, przy okazji opisów wypadków drogowych. Wierzymy, że wzrost świadomości kierowców przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Symulator dachowania Alucar spełnia właśnie taką funkcję. Dzięki niemu można przekonać się na własnej skórze, jak zachowuje się pojazd, nasze ciało i psychika podczas dachowania.

demo-attachment-101-Ellipse-20
demo-attachment-103-Path-979
SYMULATORY DACHOWANIA
Ważne zalety

Najwyższe bezpieczeństwo

Przycisk natychmiastowego zatrzymania. Wbudowana bateria (opcja) lub ręczna metoda obrócenia kabiny do pozycji startowej. 

Prędkość i łatwa obsługa

Nasze symulatory mogą obracać się szybciej niż wiele konkurencyjnych rozwiązań. Dostępne 3 tryby prędkości oraz zmiana kierunku obrotu.

Spełnia standardy CE

Testowany pod kątem wyładowań elektrycznych, zasilanie na prąd trójfazowy lub jednofazowy.

demo-attachment-114-Ellipse-2
demo-attachment-117-Path-18
demo-attachment-118-Path-19
demo-attachment-119-Path-948

  

demo-attachment-115-Group-11
demo-attachment-116-Path-17

Dlaczego Alucar?

Alucar od początku rozpoczęcia swojej działalności zajmuje się produkcją nadwozi i przyczep. Priorytetem w codziennej pracy Alucar jest nie tylko profesjonalizm oraz satysfakcja Klientów, ale również poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie wykonywanych przez nas usług.

Zmieniające się trendy w edukacji kierowców oraz wyniki licznych badań o bezpieczeństwie na drodze doprowadziły nas do zbudowania pierwszych symulatorów dachowania i zderzeń. Szerzą one świadomość kierowcy o ryzyku prowadzenia pojazdu. A to drugi po umiejętnościach czynnik decydujący o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Nasze urządzenia budzą tą świadomość poprzez bezpośrednie przeżycie, odczucie na własnym ciele skutków dachowania samochodu, skuteczności pasów bezpieczeństwa.

Dzięki naszym symulatorom zrozumiesz jak działają poduszki powietrzne oraz poznasz ile czasu potrzebujesz aby zahamować awaryjnie na drodze.

Smart

Skoda Fabia

Toyota Yaris

BMW seria 7

Volkswagen Golf 7