demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-103-Path-979
demo-attachment-104-Path-980
Usługi
Serwis
Naprawy

Naprawa Drzwi Kontenera, Izotermy, Chłodni
Naprawa Podłogi Kontenera, Izotermy, Chłodni
Naprawa Ścian Kontenera, Izotermy, Chłodni

serwis-naprawy
demo-attachment-101-Ellipse-20
demo-attachment-103-Path-979

Naprawa Drzwi Kontenera, Izotermy, Chłodni

Współpracujemy z większością producentów kontenerów chłodni, co daje nam możliwość pozyskania oryginalnych części drzwi i przywrócenie ich do idealnego stanu. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości naprawy Twojego nadwozia prosimy o kontakt z działem naszego serwisu.

Naprawa Podłogi Kontenera, Izotermy, Chłodni

Jeżeli podłoga Państwa kontenera, izotermy lub chłodni wymaga naprawy, zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania wyceny. Czynności naprawcze świadczymy przy użyciu oryginalnych części naszych partnerów – producentów nadwozi polskich i zagranicznych.

Gwarantujemy zachowanie odpowiedniej izolacji chłodni i izotermy oraz odtworzenie perfekcyjnego stanu technicznego i wizualnego.

Naprawa Ścian / Sufitu Kontenera, Izotermy, Chłodni

Zajmujemy się profesjonalną naprawą uszkodzonych ścian i sufitów nadwozia – kontenera, chłodni lub izotermy. Ściany kontenera, które wymagają naprawy mogą zostać przez nas przywrócone do idealnego stanu. Pracujemy na oryginalnych częściach producentów. Wycenę naprawy ścian kontenera / chłodni / izotermy dokonujemy po uprzednim kontakcie Państwa z działem serwisu.

Po naprawie ściany izotermy i chłodni zachowują pełne właściwości termoizolacyjne.