Alucar

O nas

Nasza profesjonalna oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które szukają rzetelnego i doświadczonego producenta nadwozi do samochodów dostawczych i ciężarowych, bez względu na ich markę. Nasza firma od początku rozpoczęcia swojej działalności, zajmuje się również adaptowaniem nadwozi oraz produkcją przyczep.

Priorytetem naszej działalności jest nie tylko profesjonalizm oraz satysfakcja naszych klientów, ale również poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wykonywanych przez nas usług. Dzięki temu, możemy zaproponować zainteresowanym naszą ofertą potencjalnym klientom, ciekawe rozwiązania techniczne, dzięki którym produkujemy zabudowy, które są doskonałej jakości, a tym samym spełniają warunki, do których spełnienia obligują je przepisy ruchu drogowego.

Dla osób, których działalność związana jest z przewożeniem żywności, istotną informacją będzie fakt, że wykonane przez nas zabudowy, posiadają odpowiednie certyfikaty, które pozwalają na ich kontakt z żywnością. Każda nasza realizacja, zgodna jest z nawet najbardziej oryginalnymi i restrykcyjnymi wymogami importerów.

Najlepszym dowodem na jakość naszej pracy jest wieloletnie doświadczenie w produkowaniu nadwozi samochodowych, których cechą charakterystyczną jest niska masa własna, wyjątkowa trwałość oraz estetyczne wykonanie.

!alucar

Jako profesjonalna firma doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, jak istotna jest jakość obsługi klienta. Nasi kontrahenci oraz potencjalni klienci mogą liczyć na wsparcie i porady naszych specjalistów, którzy nie tylko przygotują dla nich szczegółową ofertę, ale rozwieją również wszystkie wątpliwości.

Zadowolenie naszego klienta jest wymierną oceną naszej codziennej pracy, dlatego też jest jednym z najważniejszych priorytetów. Dodatkowym atutem, który na pewno zainteresuje zainteresowanych naszą ofertą jest fakt, że oferujemy atrakcyjne i nierzadko wyjątkowo konkurencyjne ceny, które zaspokoją potrzeby każdego z naszych klientów. Współpraca z naszą firmą to współpraca oparta na wzajemnym szacunku i profesjonalnym podejściu do każdego, indywidualnego zlecenia.