producent izoterm  •  producent chłodni  •  producent kontenerów  •  producent wywrotek  •  producent skrzyń ładunkowych  •  producent przyczep  •  zabudowy

Nadwozia, zabudowy samochodowe

Transport zdecydowanie zwiększa użyteczność zasobów poprzez przemieszczanie ich w przestrzeni. Jest ściśle powiązany z różnymi działami gospodarki, zatem jego rozwój wpływa na rozwój gospodarki, a tym samym na polepszenie sytuacji mieszańców danego regionu. Wychodząc na przeciw potrzebom transportu specjalizujemy się w produkcji oraz adaptacji nadwozi do samochodów dostawczych i ciężarowych wszystkich marek.

Nadwozia samochodowe, które posiadamy w ofercie to między innymi platformy, skrzynie otwarte ze stali o podwyższonej wytrzymałości, skrzynie z plandeką, kurtyny. Kolejny rodzaj nadwozia w naszej ofercie to skrzynie z wywrotem na jedną, dwie, lub trzy strony (3,5 t, 12 t) oraz nadwozia kontenerowe. Nasze nadwozia charakteryzują się niską masą własną, trwałością i estetyką wykonania. Jako producent nadwozi samochodowych z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy również izotermy/chłodnie bez izolacji podłogi, izolowane 0/+6 °C i chłodnie 0/-18°C. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nowatorskie rozwiązania techniczne oraz wysoka jakościowo zabudowa samochodów, która spełnia wszystkie warunki określone przepisami ruchu drogowego.

Oferowane przez naszą firmę Alucar zabudowy samochodów, charakteryzują się niską masą własną, trwałością i estetyką wykonania. Należy dodać, że bez problemu dopasujemy je do pojazdu o każdej wielkości i masie.