producent izoterm  •  producent chłodni  •  producent kontenerów  •  producent wywrotek  •  producent skrzyń ładunkowych  •  producent przyczep  •  zabudowy

Zabudowy skrzyniowe - Skrzynia Otwarta

Alucar oferuje Państwu praktyczne, funkcjonalne, a co najważniejsze wytrzymałe i solidnie wykonane zabudowy skrzyniowe. Zabudowa dostępna jest w kilku wariantach: skrzynia otwarta, plandeka lub kurtyna. Plandeka lub kurtyna pozwolą dodatkowo zabezpieczyć przewożony towar przed szkodliwym wpływem różnego rodzaju czynników zewnętrznych, natomiast skrzynia otwarta zapewnia swobodny i wygodny dostęp do przewożonych towarów. Doskonale nadaje się do średniej wielkości pojazdów. Towar można bez problemu zdjąć z pojazdu, co jest możliwe dzięki jego otwieranym, bocznym ścianom. Charakterystyka oferowanej przez Alucar zabudowy skrzyniowej to rama pośrednia wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości, która jest cynkowana ogniowo, podłoga z płyty wodoodpornej antypoślizgowej, której grubość jest dostosowana do ładowności pojazdu, burty boczne, a także odbojnice aluminiowe stałe. Jako profesjonalna firma doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dlatego oferujemy im najwyższej jakości zabudowy skrzyniowe, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.


Charakterystyka oferowanej zabudowy skrzyniowej

Rama pośrednia wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości − cynkowana ogniowo, lub wykonana w całości z profili aluminiowych.

Podłoga z płyty wodoodpornej antypoślizgowej o grubości dostosowanej do ładowności pojazdu.

Słupki tylne oraz przednie stałe.

Burty boczne − aluminium anodowane o wysokości dopasowanej do potrzeb klienta (standardowo 400 mm).

Błotniki kół tylnych z osłonami p/błotnymi.

Odbojnice aluminiowe stałe.

Oznaczenie według przepisów ruchu drogowego.

producent skrzyń ładunkowych