producent izoterm  •  producent chłodni  •  producent kontenerów  •  producent wywrotek  •  producent skrzyń ładunkowych  •  producent przyczep  •  zabudowy

Zabudowy kontenerowe samochodów

Zabudowa kontenerowa samochodów ciężarowych przeznaczona jest głównie do przewożenia większych, cięższych i bardziej wymagających ładunków. Musi więc być odporna, solidna i wytrzymała, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Najczęściej, wykorzystuje się ją do przewozu ciężkich ładunków, artykułów metalowych, sprzętu elektrotechnicznego, ale nie tylko. Zabudowy kontenerowe są tak naprawdę uniwersalne. Zwiększają ładowność i praktyczność pojazdu. Charakterystyka zabudowy kontenerowej oferowanej przez Alucar to: solidna rama pośrednia wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości − cynkowana ogniowo lub wykonana w całości z profili aluminiowych, podłoga z płyty antypoślizgowej o grubości dostosowanej do ładowności pojazdu, nadwozie wykonane z płyt warstwowych obustronnie pokrytych blachą gładką lub lekkimi profilami aluminiowymi o poszyciu z blachy aluminiowej białej. Dodatkowym atutem jest oświetlenie wnętrza włączane w kabinie kierowcy.


Cechy zabudowy kontenerowej samochodów ciężarowych:

Rama pośrednia wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości − cynkowana ogniowo lub wykonana w całości z profili aluminiowych.

Podłoga z płyty antypoślizgowej o grubości dostosowanej do ładowności pojazdu.

Nadwozie wykonane jest z płyt warstwowych obustronnie pokryty blacha gładką lub z lekkich profili aluminiowych o poszyciu z blachy aluminiowej białej.

Ościeżnica tylna, elementy łączące oraz zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej.

Drzwi tylne otwierane do kąta 270 stopni.

Oświetlenie wnętrza włączane w kabinie kierowcy.

Wykończenie zewnętrzne aluminiowe anodowane profile kątowe.

Błotniki kół tylnych z osłonami p/błotnymi.

Odbojnice aluminiowe stałe.

Oznaczenie według przepisów ruchu drogowego.

producent kontenerów, furgonów